SOCIALAKADEMI

Teslimat ve İade

1.Teslimat

1.1. Teslimat Süresi :  socialakademi.com alıcı siparişi geçtikten sonra 24 saat içerisinde siparişin geçtiği mail adresine ürünü gönderir .

1.2. Teslimat Şekli : Kullanıcının mail kullanmaması gibi bir durum söz konusuysa iletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak farklı kanallardan ürününü teslim alabilir .

2.İade Koşulları

2.1. Hatalı Ürün : socialakademi.com hazır bir sistem üzerinden dijital ürün üretir ve pazarlar bu ürün kodlarında hata olur ve alıcıya yanlış ürün gönderilirse alıcı değiştirme hakkını elinde tutar ancak para iadesi yapılamaz.

2.2. Yanlış Ürün Siparişi : socialakademi.com yüzlerce farklı tasarımın yer aldığı bir tasarım sitesidir ve kullanıcının yanlış ürün sipariş etmesi durumunda sorumluluk kendisine aittir.

2.3. İade Süresi : socialakademi.com yanlış veya hatalı bir ürün gönderimi durumunda iade edilmek istenen ürünün hatalı olduğunu doğrular ve kabul ederse alıcıya sonraki ilk 24 saat içerisinde doğru ve hatasız ürünü ulaştırmakla yükümlüdür .

2.4. İade Kabul Edilmeyen Durumlar : socialakademi.com ürünlerinden sipariş edilen bir ürün görüp , beğenilip , seçilip yaptırıldığı için alıcıya hatalı veya yanlış ürün gönderilmediği durumlarda alıcı ürünü iade etme hakkını elinde bulunduramaz.Ürün iadesi yapılamaz.